Antikvariát Paseka Obchodní podmínky

Váš košík je prázdný
Obchodní podmínky

Stav knih

Nabízené knihy jsou v dobrém stavu, který odpovídá jejich stáří, běžnému opotřebení a uskladnění. Případné poškození je uvedeno v popisu knihy a je k němu přihlédnuto v ceně.

 

Převzetí zboží

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí v jakém došly a vyřizujeme je do 5 pracovních dnů. Automatické potvrzení objednávky znamená, že objednávka byla přijata, ale nejde o potvrzení dostupnosti knihy.Toto potvrzení Vám pošleme po kontrole skutečného stavu skladu. Některé tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale ještě nebyl odepsán z on-line nabídky.

Zboží zasíláme na dobírku. Poštovné činí v rámci ČR 120,-Kč. V případě platby předem na účet č.1237491359/0800 činí poštovné 60,-Kč. Atypické zásilky se řídí sazebníkem České pošty.

V případě  osobního odběru vyčkejte na informační mail, že zboží je pro Vás připraveno a rezervováno po dobu 10 dnů nebo podle dohody.

 

Všeobecné podmínky

Při osobním odběru budou knihy rezervovány  10 dní od data potvrzení nebo podle individuální dohody. Pokud nebudete se zásilkou spokojení můžete knihy vrátit do 14 dnů ve stejném stavu, dobře zabalené a pojištěné. Prodávající nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů.

 

 
Joomla SEO powered by JoomSEF